MEISTER KRISTEL SUVI

  • 8 a.  pikkuse kogemusega oma ala tunnustatud professionaalne püsimeigi meister-koolitaja
  • AMEIA setifitseeritud püsimeigi meister-koolitaja.  AMEIA on ülemaailmne liider mikropigmentatsiooni valdkonnas
  • Rejuvi Tattoo Removal Course
  • 2014. a Baltimaade juuniorite meister püsimeigis
  • 2015 Moskvas "Kontur Veka" finalist
  • 2015 participant of the IX International Conference on Permanent Makeup
  •  2015 Estetic Line kursus: Methods of Creating the Realism in Permanent Makeup
  • 2015 Elena Nikora workshop: Permanent Makeup eyebrows hair-stroke technique multi-color creative eyeshadowKULMUDE püsimeik annab võimaluse parandada asümmeetriat, heledate kulmude puhul lisada tooni ning on suurepärane võimalus loomulike kulmude saavutamiseks inimestele, kellel kulmukarvad puuduvad või on neid vähe.

SILMADE püsimeik sobib Sulle siis kui soovid oma silmadele juurde anda veelgi rohkem sära ning kui soovid, et su silmad oleks efektsed ka ilma ripsmetuššita, igas olukorras. 

HUULTE püsimeigiga on teil võimalik lisada neile tooni, parandada kontuuri ja vormi, suurendada huuli visuaalselt ning muuta kuju sümmetrilisemaks.

SINU LOOMULIK ILU

Püsimeik ei ole mõeldud inimese välimuse täielikuks muutmiseks. Sellega saab parandada näo asümmeetriat, rõhutada loomulikku ilu ja anda veel rohkem sära sinu parimatele näoosadele. 

Igal näol on oma nõrk koht - olgu selleks ebaühtlased kulmud , hajunud huulejoon või silmad, mis vajavad juurde sära. Siin  pakubki mikropigmentatsioon ehk püsimeik teile võimaluse suurepärasteks tulemusteks. Appi tuleb püsimeik, millega on teil võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi. Kulmud on näo raam. Vahel võivad väiksedki erinevused kulmude vahel tekitada ebakõla näojoontes. Ainult mõne karva korrektselt paigutamisega saame luua naturaalse harmoonia ja sümmetrilise tulemuse muutmata inimese näojooni. Selgelt piiritletud lainer on teie silmade nooruslikkuse allikas. Lihtsalt lisades huulekontuurile juurde värvi võib võtta aastaid inimese näost või anda juurde lopsakust, millest olete tundnud puudust. 

Mikropigmentatsioone e. püsimeik  on kauapüsiv, kuid siiski ei saa seda võrrelda päris meigiga. Meik on igal elujuhtumil ja sündmusel erinev. Sa võid kanda glamuurset õhtumeiki välja minnes ja kerget naturaalset jumestust päeval. Mikropigmentatsiooniga saame luua põhja, et näeksid täiuslik välja ka ilma meigita igal elu juhtumil.